Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu partnerskiego serwisu Model-klub.pl.W ofercie znajdziesz szeroką gamę produktów modelarskich odwiedź sklep

Sowiecki ciągnik artyleryjski VOROSHILOVETS 1/35
NAZWA: MiM 35017 VOROSHILOVETS

PRODUCENT:
Miniatur Models

NUMER KATALOGOWY:
MiM 35017

SKALA:

MALOWANIA:

MATERIAŁ:
  • żywica
OPAKOWANIE: Kartonowe pudełko

INSTRUKCJA:
daleka od klasyki ale czytelna

CENA: ~

REKOMENDACJA:
Bardzo polecany

Kartonowe pudełko, wewnątrz starannie zapakowane i zabezpieczone elementy w foliowych woreczkach.

Egzotyczny temat, egzotyczny producent, egzotyczna cena. Mimo wszystko, model ten, z czystym sumieniem, rekomenduję wszystkim miłośnikom sowieckiej myśli technicznej. W kartonowym pudełku znajdziemy precyzyjnie zapakowane woreczki z drobnymi częściami, oraz starannie owinięte główne elementy konstrukcyjne- ramę, pakę oraz kabinę. Wszystko dodatkowo zabezpieczone 'czipsami styropianowymi'. Jakośc odlewów nie budzi zastrzeżeń. W zasadzie są one pozbawione przesunięć i innych częśtych w modelach żywicznych niedociągnięć; w trakcie poględzin nie dopatrzyłem się też niedolewek czy bąbli powietrza. Jednymk słowem- produkt naprawde wysokiej jakości. Oczywiście, jak każdy model, i ten ma pewne uproszczenia. Niemniej jednak, ogólna jakość detali, precyzja i szczegółowość, pozwala na wystawienie całkiem dobrej oceny. Kostki wlewowe zrobione w sposób sprawiający, iż ich 'czyste' usunięcie nie stanowui najmniejszego problemu. Wstępne 'pasowanie na sucho' pozwala też przypuszczać, że model na etapie składania, nie przyspoży poważniejszych problemów.

Instrukcja- nieco odmienna od standardów przyjętych w modelach wtryskowych. W pudełku znajdujemy bowiem dwie kartki A4, z kolorowym wydrukiem zdjęć elementów, oraz złożonego modelu, na które to naniesione są numery poszczególnych części [numery widoczne są także na niektórych kostkach wlewowych]. Te same zdjęcia znajdziemy na stronie producenta: KLIK
Na pierwszy rzut oka, instrukcja montażu może wydawać się mało czytelna. Jednak dla doświadczonego modelarza jej odszyfrowanie nie stanowi żadnego problemu, a i osoba mniej obeznana w modelach żywicznych, po dogłębnej analizie, poradzi sobie z tematem.

Voroshilovets - pudełko Voroshilovets
Voroshilovets Voroshilovets