Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu partnerskiego serwisu Model-klub.pl.W ofercie znajdziesz szeroką gamę produktów modelarskich odwiedź sklep

Artykuły: Pojazdy Rzeczywiste
29-07-2007 13:59, Autor: Przemo1CK, Komentarzy (0)
Artykuł przybliżający historię powstania radzieckiego czołgu lekkiego BT-7. Pierwsze prototypy, charakterystyka i modernizacje.

16-02-2007 19:09, Autor: Hanys, Komentarzy (0)

O czołgu Panzer IV, jego historii, służbie i wersjach napisano mnóstwo rzeczy. Dlatego nie chcę powielać tych schematów, wystarczy bowiem użyć wszechwiedzącego google lub boskiej funkcji „szukaj” na forach internetowych, aby dowiedzieć się niemal wszystkiego. Dlatego ten artykuł będzie dotyczył sfery, która wielu modelarzom i nie tylko, sprawia kłopoty, czyli jak wizualnie rozróżnić wersje Panzera IV, których jak wiadomo było dużo.

12-08-2007 18:19, Autor: Hanys, Komentarzy (0)