Zapraszamy do zapoznania się z ofert± gadżetów serwisu ModelKLUB. W ofercie znajdziesz nie tylko koszulki i smycze, ale również kalendarze, kubki, naklejki, breloczki
Nadchodz±ce wydarzenia modelarskie

Aukcja Model-KLUB.PL dla WO¦P 2009 !

Aukcja WO¦P

11 stycznia 2009 roku rusza już XVII Finał Wielkiej Orkiestry ¦wi±tecznej Pomocy!

Z tej okazji serwis postanowił wystawić Aukcję Allegro, której przedmiotem jest profesjonalnie wykonany model Garbusa w skali 1/35 . Aukcja ma na celu zebranie jak największej ilo¶ci ¶rodków na WCZESNE WYKRYWANIE NOWOTWORÓW U DZIECI.

Jeżeli chcesz pomóc w wylicytowaniu jak najwyższej kwoty - podejmij swój udział lub wstaw powyższy banner na swoj± stronę internetow± lub bloga.

Życzymy udanej licytacji Zespół ModelKLUB.PL

zegar  grudzień 29 2008 21:15:54 | 0 komentarzy · 12447 czytań kartka